KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9401130
nr 940 1130
Etsningar
4 st. Hans Norsbo + 1 Rowland Langmaid, signerade
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:27:38
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)